auvico - specialista na účetnictví Vítejte na oficiální webové prezentaci společnosti AUVICO s.r.o. Společnost vznikla v roce 2001 jako nástupce fyzické osoby Radek Pova podnikající v oboru od roku 1994.

Za 20 let působení na trhu především v kraji Vysočina se společnost může pochlubit mnoha spokojených zákazníků z různých oborů podnikání jako například FUTABA CZECH, s.r.o., POŽÁRNÍ BEZPEČNOST s.r.o., TRUHLÁŘSTVÍ JPS s.r.o., M TOUR s.r.o., LUMIT COMPANY s.r.o. a mnoho dalších.

Naši klienti byli, jsou a budou vždy spokojeni.

Vedení účetnictví

Zajišťujeme kompletní služby týkající se vedení účetnictví a daní. Zabýváme se daňovou evidencí, účetnictvím, daňovým přiznáním a veškerým poradenstvím týkající se daní, zpracováním mezd, vyúčtováním daně z příjmu či zastupování na úřadech. Velmi oblíbenou službou je optimalizace účetnictví tak, aby klient zaplatil jen to co skutečně musí a nevynakládal zbytečně nemalé finanční prostředky. 

Pokud provedeme hlubší analýzu vašeho účetnictví a zpracujeme daňové přiznání neseme za správnost údajů plnou zodpovědnost.

Spolehlivě zastoupíme firemní účetní oddělení a ve výsledku vám ušetříme nemalé náklady i čas vynaložený na zpracování a vedení účetnictví. Náš vysoce kvalifikovaný tým ekonomů, daňových poradců a účetních s dlouholetou praxí v oboru se neustále vzdělává a školí. Jedině tak lze dosáhnout profesionálních služeb na vysoké úrovni. Veškeré informace získané od klienta jsou důvěrné a je s nimi podle toho nakládáno. Všechny naše kroky vedou ke spokojenosti klienta. Proto jsou našimi stálými zákazníky velké i malé firmy, bytová družstva, fyzické i právnické osoby.